Politiek Live Café: VVDop1 Veiligheid en Straatcultuur

Beryl van Straten “Het is goed opgroeien in Haarlemmermeer en dat moet zo blijven! We horen en lezen steeds meer over incidenten waarbij jongeren zijn betrokken. Bovendien gaat onze gemeente groeien. Komt daarmee ook de grootstedelijke problematiek naar onze gemeente? Als het aan de lokale VVD ligt niet!“

Op 2 november zijn onze presentatoren Mark Achterbergh-Copier en Trudie van ‘t Hull-Bettink het gesprek met u aangegaan over het thema 'Veiligheid en straatcultuur'. Lokaal kan je veel doen, maar voor een effectieve aanpak is samenwerking met de landelijke politiek noodzakelijk. Daarom organiseren we een livestream vanuit de studio met veel lokale gasten en ook met onze volksvertegenwoordiger en woordvoerder veiligheid in de Tweede Kamer: Dilan Yesilgoz-Zegerius

Via deze link kunt u het gesprek terugzien.

Zet cookies aan om de video te tonen.